logo apartmán v Alpách

Adresa: Vitalhotel Gosau, Steinermühlenweg 18, A-4824 Gosau 
Číslo účtu: 1551795051/3030

Podmínky pronájmu

Ubytování v den nástupu je možné po 15:00 hod. Klíč obdržíte na recepci Vitalhotelu - žádejte o klíč k apartmánu č. 112. Při ukončení ubytování je host povinen opustit apartmán do 10:00 hod. a klíč odevzdat na recepci.

Pokud dojde k jakémukoliv poškození apartmánu a jeho zařízení/vybavení, je host povinen škodu ohlásit majiteli (mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky: +420 779 970 657) a poté bez zbytečného odkladu uhradit v plné výši.

Host je povinen udržovat v apartmánu, stejně jako v celém hotelu, pořádek a čistotu. V celém objektu hotelu je zákaz kouření. Zároveň je zakázáno kouření na balkónech, z otevřených oken či dveří.

Sice nás to mrzí, ale nemůžeme souhlasit s pobytem s domácími mazlíčky.

Jsou k dispozici 4 přikrývky a polštáře, bez povlečení. Lůžka, polštáře a přikrývky používejte výhradně povlečené a s prostěradlem. Povlečení je buď potřeba si přivézt vlastní, nebo si je předem objednat (viz ceník). Po ukončení pobytu uložte deky a polštáře zpět na místo, kde byly uloženy při příjezdu.

Odpad je nutno třídit do jednotlivých košů v apartmánu. Hotel má kontejnery na sklo, plasty, papír, kov a směsný odpad. Před odjezdem je potřeba odnést odpad do kontejnerů u suterénní části hotelu (při výstupu z výtahu dvakrát doprava, nebo Vás na recepci nasměrují) a koše zanechat čisté. Do koše pro směsný odpad vložte čistý plastový sáček na odpad.

Host je povinen uhradit místní pobytový poplatek ve výši 2,- EUR za každou osobu starší patnácti let a každý den pobytu.

Využívání některých služeb hotelu (úschovna kol a lyží, wellness, dětská herna) je po dohodě s hotelem zdarma. Velmi si vážíme této možnosti a rádi bychom, aby byla zachována i nadále. Podmínky ze strany hotelu jsou následující:

- hoteloví hosté mají v případě naplněné kapacity přednost (v praxi se nestává);

- je nutno respektovat pravidla využívání těchto zařízení a pokyny personálu hotelu;

- za ztrátu nebo odcizení odložených předmětů (kola, lyže apod.) hotel nenese odpovědnost (není však třeba mít obavy, věci se zde neztrácejí).