logo apartmán v Alpách

Adresa: Vitalhotel Gosau, Steinermühlenweg 18, A-4824 Gosau 
Číslo účtu: 1551795051/3030

Podmínky pronájmu

Ubytování v den nástupu je možné po 15:00 hod. Klíč obdržíte na recepci Vitalhotelu - žádejte o klíč k apartmánu č. 112. Při ukončení ubytování je host povinen opustit apartmán do 10:00 hod. a klíč odevzdat na recepci.

Pokud dojde k jakémukoliv poškození apartmánu a jeho zařízení/vybavení, je host povinen škodu ohlásit majiteli (mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky: +420 779 970 657) a poté bez zbytečného odkladu uhradit v plné výši.

Host je povinen udržovat v apartmánu, stejně jako v celém hotelu, pořádek a čistotu. V celém objektu hotelu je zákaz kouření. Zároveň je zakázáno kouření na balkónech, z otevřených oken či dveří.

Sice nás to mrzí, ale nemůžeme souhlasit s pobytem s domácími mazlíčky.

Jsou k dispozici 4 přikrývky a polštáře, bez povlečení. Lůžka, polštáře a přikrývky používejte výhradně povlečené a s prostěradlem. Povlečení je buď potřeba si přivézt vlastní, nebo si je předem objednat (viz ceník). Po ukončení pobytu uložte deky a polštáře zpět na místo, kde byly uloženy při příjezdu.

Odpad je nutno třídit do jednotlivých košů v apartmánu. Hotel má kontejnery na sklo, plasty, papír, kov a směsný odpad. Před odjezdem je potřeba odnést odpad do kontejnerů u suterénní části hotelu (při výstupu z výtahu dvakrát doprava, nebo Vás na recepci nasměrují) a koše zanechat čisté. Do koše pro směsný odpad vložte čistý plastový sáček na odpad.

Host je povinen uhradit místní pobytový poplatek ve výši 2,50 EUR za každou osobu starší patnácti let a každý den pobytu.

Využívání některých služeb hotelu (úschovna kol a lyží, wellness, dětská herna, stolní tenis) je po dohodě s hotelem zdarma. Velmi si vážíme této možnosti a rádi bychom, aby byla zachována i nadále. Podmínky ze strany hotelu jsou následující:

- hoteloví hosté mají v případě naplněné kapacity přednost (v praxi se nestává);

- je nutno respektovat pravidla využívání těchto zařízení a pokyny personálu hotelu;

- za ztrátu nebo odcizení odložených předmětů (kola, lyže apod.) hotel nenese odpovědnost (není však třeba mít obavy, věci se zde neztrácejí).